У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

11 Км - Майданчик 5
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 11 Км - Майданчик 5:

Поточний розклад електричок 11 Км - Майданчик 5 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 19 хв зі станції 11 Км і прибуває на станцію Майданчик 5 о 19 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6428 сполученням Луганськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями 11 Км і Майданчик 5 цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 11 Км - Майданчик 5, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 11 Км Майданчик 5 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 11 Км - Майданчик 5 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6428 Луганськ Дебальцеве 19.19
11 Км
19.30
Майданчик 5
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 11 Км -Майданчик 5 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 11 Км — Майданчик 5

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Майданчик 5 — 11 Км