У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

1123 Км - Запоріжжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 1123 Км - Запоріжжя:

Поточний розклад електричок 1123 Км - Запоріжжя включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 56 хв зі станції 1123 Км і прибуває на станцію Запоріжжя о 14 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Мелітополь - Запоріжжя Ліве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями 1123 Км і Запоріжжя цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 1123 Км - Запоріжжя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 1123 Км Запоріжжя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 1123 Км - Запоріжжя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 1123 Км -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 1123 Км — Запоріжжя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя — 1123 Км