У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124 Км - Висоцьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 124 Км - Висоцьке:

Поточний розклад електричок 124 Км - Висоцьке включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 20 хв зі станції 124 Км і прибуває на станцію Висоцьке о 11 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6041 сполученням Долинська - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 8 хв. Між станціями 124 Км і Висоцьке цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Червоне Озеро(08.26), Бобринець(09.45), Кропивницька(11.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 124 Км - Висоцьке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 124 Км Висоцьке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 124 Км - Висоцьке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041 Долинська Помічна 08.20
124 Км
11.28
Висоцьке
3 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 124 Км -Висоцьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 124 Км — Висоцьке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Висоцьке — 124 Км