З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

168 Км - Нова Баварія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 168 Км - Нова Баварія:

Поточний розклад електричок 168 Км - Нова Баварія включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 49 хв зі станції 168 Км і прибуває на станцію Нова Баварія о 07 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6266 сполученням Смородине - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 33 хв. Між станціями 168 Км і Нова Баварія цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Богодухів(04.55), 198 Км(05.49), Просторе(06.17), Люботин(06.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 168 Км - Нова Баварія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 168 Км Нова Баварія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 168 Км - Нова Баварія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6266* Смородине Харків 04.49
168 Км
07.22
Нова Баварія
2 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 168 Км -Нова Баварія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .