У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

23 Км - Ковшарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 23 Км - Ковшарівка:

Поточний розклад електричок 23 Км - Ковшарівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 27 хв зі станції 23 Км і прибуває на станцію Ковшарівка о 18 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6486 сполученням Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями 23 Км і Ковшарівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Сенькове(18.32), Глушківка(18.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 23 Км - Ковшарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 23 Км Ковшарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 23 Км - Ковшарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Святогірськ Куп'янськ 05.52
23 Км
06.22
Ковшарівка
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6486 Святогірськ Куп'янськ 18.27
23 Км
18.57
Ковшарівка
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 23 Км -Ковшарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 23 Км — Ковшарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ковшарівка — 23 Км