З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

237 Км - Фісаки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 237 Км - Фісаки:

Поточний розклад електричок 237 Км - Фісаки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 05 хв зі станції 237 Км і прибуває на станцію Фісаки о 17 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6849 сполученням Пологи - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями 237 Км і Фісаки цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 237 Км - Фісаки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 237 Км Фісаки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 237 Км - Фісаки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6841 Пологи Запоріжжя 05.08
237 Км
05.36
Фісаки
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 17.05
237 Км
17.33
Фісаки
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 237 Км -Фісаки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 237 Км — Фісаки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фісаки — 237 Км