З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

246 Км - Одеса-Сортувальна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 246 Км - Одеса-Сортувальна:

Поточний розклад електричок 246 Км - Одеса-Сортувальна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 32 хв зі станції 246 Км і прибуває на станцію Одеса-Сортувальна о 22 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 6 г 41 хв. Між станціями 246 Км і Одеса-Сортувальна цей електропоїзд проїжджає 37 зупинок. Серед них Плетений Ташлик(15.37), Олійникове(17.06), Веселинове(19.33), Чорноморська(21.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 246 Км - Одеса-Сортувальна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 246 Км Одеса-Сортувальна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 246 Км - Одеса-Сортувальна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Знам'янка Одеса 15.32
246 Км
22.13
Одеса-Сортувальна
6 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 246 Км -Одеса-Сортувальна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .