З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

248 Км - Олександрія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 248 Км - Олександрія:

Поточний розклад електричок 248 Км - Олександрія включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 02 хв зі станції 248 Км і прибуває на станцію Олександрія о 20 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6334 сполученням Помічна - Олександрія, в цьому випадку поїздка займе 3 г 18 хв. Між станціями 248 Км і Олександрія цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Мар'янівка(17.07), 290 Км(17.59), Кучерівка(18.42), Вагонне депо(19.12), Алеївка(19.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 248 Км - Олександрія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 248 Км Олександрія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 248 Км - Олександрія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6334 Помічна Олександрія 17.02
248 Км
20.20
Олександрія
3 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 248 Км -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 248 Км — Олександрія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрія — 248 Км