З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

260 Км - Мамаїв Яр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 260 Км - Мамаїв Яр:

Поточний розклад електричок 260 Км - Мамаїв Яр включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 35 хв зі станції 260 Км і прибуває на станцію Мамаїв Яр о 18 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Цвіткове - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями 260 Км і Мамаїв Яр цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 260 Км - Мамаїв Яр, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 260 Км Мамаїв Яр ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 260 Км - Мамаїв Яр можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 260 Км -Мамаїв Яр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 260 Км — Мамаїв Яр

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мамаїв Яр — 260 Км