У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

271 Км - Ківерці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 271 Км - Ківерці:

Поточний розклад електричок 271 Км - Ківерці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 48 хв зі станції 271 Км і прибуває на станцію Ківерці о 10 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями 271 Км і Ківерці цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 271 Км - Ківерці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 271 Км Ківерці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 271 Км - Ківерці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353* Здолбунів Ковель 09.48
271 Км
10.22
Ківерці
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 271 Км -Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 271 Км — Ківерці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ківерці — 271 Км