У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

271 Км - Оржів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 271 Км - Оржів:

Поточний розклад електричок 271 Км - Оржів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 36 хв зі станції 271 Км і прибуває на станцію Оржів о 06 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6352 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями 271 Км і Оржів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 271 Км - Оржів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 271 Км Оржів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 271 Км - Оржів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6352* Луцьк Здолбунів 05.36
271 Км
06.08
Оржів
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 271 Км -Оржів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 271 Км — Оржів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Оржів — 271 Км