У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

313 Км - Лошкарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 313 Км - Лошкарівка:

Поточний розклад електричок 313 Км - Лошкарівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 10 хв зі станції 313 Км і прибуває на станцію Лошкарівка о 16 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Апостолове - Дніпро-Лоцманська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями 313 Км і Лошкарівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 313 Км - Лошкарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 313 Км Лошкарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 313 Км - Лошкарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408* Апостолове Дніпро 16.10
313 Км
16.17
Лошкарівка
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 313 Км -Лошкарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 313 Км — Лошкарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лошкарівка — 313 Км