У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

51 Км - Подільськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 51 Км - Подільськ:

Поточний розклад електричок 51 Км - Подільськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції 51 Км і прибуває на станцію Подільськ о 18 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями 51 Км і Подільськ цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Жеребкове(10.01), Балта(10.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 51 Км - Подільськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 51 Км Подільськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 51 Км - Подільськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 09.53
51 Км
11.16
Подільськ-Жм.
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 17.30
51 Км
18.48
Подільськ-Жм.
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 51 Км -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 51 Км — Подільськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ — 51 Км