У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км Роз'їзд - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 6 Км Роз'їзд - Кривий Ріг(всі вокзали):

Поточний розклад електричок 6 Км Роз'їзд - Кривий Ріг(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 03 хв зі станції 6 Км Роз'їзд і прибуває на станцію Кривий Ріг(всі вокзали) о 20 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6453-6454 сполученням Інгулець - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями 6 Км Роз'їзд і Кривий Ріг(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 6 Км Роз'їзд - Кривий Ріг(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 6 Км Роз'їзд Кривий Ріг(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 6 Км Роз'їзд - Кривий Ріг(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6453-6454* Інгулець Кривий Ріг 08.59
6 Км Роз'їзд
09.42
Кривий Ріг-Головний
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6457-6458* Інгулець Кривий Ріг 20.03
6 Км Роз'їзд
20.40
Кривий Ріг-Головний
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 6 Км Роз'їзд -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 6 Км Роз'їзд — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — 6 Км Роз'їзд