У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

66 Км - Матросівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 66 Км - Матросівка:

Поточний розклад електричок 66 Км - Матросівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 52 хв зі станції 66 Км і прибуває на станцію Матросівка о 17 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6771 сполученням Нововесела - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 3 г 35 хв. Між станціями 66 Км і Матросівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Сірогози(14.04), Нові Олешки(15.34), Депо(16.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 66 Км - Матросівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 66 Км Матросівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 66 Км - Матросівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6771 Нововесела Херсон 13.52
66 Км
17.27
Матросівка
3 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 66 Км -Матросівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 66 Км — Матросівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Матросівка — 66 Км