У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

73 Км - Жеребкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 73 Км - Жеребкове:

Поточний розклад електричок 73 Км - Жеребкове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 19 хв зі станції 73 Км і прибуває на станцію Жеребкове о 10 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6601 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями 73 Км і Жеребкове цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 73 Км - Жеребкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 73 Км Жеребкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 73 Км - Жеребкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 09.19
73 Км
10.01
Жеребкове
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 16.53
73 Км
17.38
Жеребкове
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 73 Км -Жеребкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 73 Км — Жеребкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жеребкове — 73 Км