У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

85 Км - Первомайськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 85 Км - Первомайськ:

Поточний розклад електричок 85 Км - Первомайськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції 85 Км і прибуває на станцію Первомайськ о 18 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями 85 Км і Первомайськ цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Сирове(17.40), Кам'яний Міст(18.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 85 Км - Первомайськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 85 Км Первомайськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 85 Км - Первомайськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 09.15
85 Км
10.26
Первомайськ-на-Бузі
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.36
85 Км
18.47
Первомайськ-на-Бузі
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 85 Км -Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 85 Км — Первомайськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Первомайськ — 85 Км