У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

85 Км - Жеребкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 85 Км - Жеребкове:

Поточний розклад електричок 85 Км - Жеребкове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 20 хв зі станції 85 Км і прибуває на станцію Жеребкове о 09 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6601 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями 85 Км і Жеребкове цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Любашівка(16.38), 51 Км(17.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 85 Км - Жеребкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 85 Км Жеребкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 85 Км - Жеребкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 08.20
85 Км
09.23
Жеребкове
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 16.28
85 Км
17.35
Жеребкове
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 85 Км -Жеребкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 85 Км — Жеребкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жеребкове — 85 Км