У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

948 Км - Бахмутівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 948 Км - Бахмутівка:

Поточний розклад електричок 948 Км - Бахмутівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 29 хв зі станції 948 Км і прибуває на станцію Бахмутівка о 09 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6491/6490/ сполученням Луганськ - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями 948 Км і Бахмутівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 948 Км - Бахмутівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 948 Км Бахмутівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 948 Км - Бахмутівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 09.29
948 Км
09.54
Бахмутівка
25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 948 Км -Бахмутівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .