У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

950 Км - Краснопавлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 950 Км - Краснопавлівка:

Поточний розклад електричок 950 Км - Краснопавлівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 30 хв зі станції 950 Км і прибуває на станцію Краснопавлівка о 09 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6516 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями 950 Км і Краснопавлівка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Близнюки(08.34), Відпочинок(09.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 950 Км - Краснопавлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 950 Км Краснопавлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 950 Км - Краснопавлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6516 Дубове Харків 08.30
950 Км
09.55
Краснопавлівка
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 950 Км -Краснопавлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 950 Км — Краснопавлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Краснопавлівка — 950 Км