З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Арциз - Березине
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Арциз - Березине:

Розклад поїздів Арциз Березине на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Арциз Березине найчастіше зупиняються на станціях Теплиця, Паризька, Городок, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.51 зі станції Арциз, в кінцевий же пункт Березине прибувають вони відповідно о 11.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Арциз Березине є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Арциз - Березине складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Арциз - Березине можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
145К Київ Березине 09.51
Арциз
11.32
Березине
1 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
687О Арциз Березине 09.51
Арциз
11.32
Березине
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Арциз -Березине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Арциз — Березине

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Березине — Арциз