З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Авдіївка - Покровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Авдіївка - Покровськ:

Поточний розклад електричок Авдіївка - Покровськ включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Авдіївка і прибуває на станцію Покровськ о 07 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6159 сполученням Авдіївка - Чаплине, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Авдіївка і Покровськ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Очеретине(21.01), Гродівка(21.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Авдіївка - Покровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Авдіївка Покровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Авдіївка - Покровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6151 Авдіївка Чаплине 06.05
Авдіївка
07.14
Покровськ
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Авдіївка Чаплине 08.40
Авдіївка
09.55
Покровськ
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6157 Авдіївка Чаплине 17.05
Авдіївка
18.15
Покровськ
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6159 Авдіївка Чаплине 20.40
Авдіївка
21.55
Покровськ
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Авдіївка -Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Авдіївка — Покровськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покровськ — Авдіївка