У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Авдіївка - Покровськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Авдіївка - Покровськ:

Розклад поїздів і електричок Авдіївка - Покровськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Авдіївка вранці о 06 г 05 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 14 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Авдіївка о 21 г 15 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Авдіївка до пункту прибуття Покровськ становить 1 г 14 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 9 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 20 хв.
Всі поїзди від станції Авдіївка до станції Покровськ курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Авдіївка - Покровськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Очеретине, Гродівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Авдіївка - Покровськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Авдіївка - Покровськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Авдіївка -Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Авдіївка — Покровськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Покровськ — Авдіївка

За маршрутом Авдіївка - Покровськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Авдіївка - Покровськ Показати тільки електрички сполученням Авдіївка - Покровськ