У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баловне - Мішкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Баловне - Мішкове:

Поточний розклад електричок Баловне - Мішкове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 59 хв зі станції Баловне і прибуває на станцію Мішкове о 15 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6004-6003 сполученням Колосівка - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Баловне і Мішкове цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Тернівка-Миколаївська(15.08), Путієць(15.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Баловне - Мішкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Баловне Мішкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Баловне - Мішкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6004-6003 Колосівка Миколаїв 14.59
Баловне
15.44
Мішкове
45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Баловне -Мішкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Баловне — Мішкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мішкове — Баловне