У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баловне - Новокатеринівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Баловне - Новокатеринівка:

Поточний розклад електричок Баловне - Новокатеринівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 20 хв зі станції Баловне і прибуває на станцію Новокатеринівка о 11 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Миколаїв Вантажний - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Баловне і Новокатеринівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Південний Буг(10.26), Зелений Гай(11.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Баловне - Новокатеринівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Баловне Новокатеринівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Баловне - Новокатеринівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001 Миколаїв Колосівка 10.20
Баловне
11.34
Новокатеринівка
1 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Баловне -Новокатеринівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Баловне — Новокатеринівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новокатеринівка — Баловне