У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баловне - Трихати
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Баловне - Трихати:

Поточний розклад електричок Баловне - Трихати включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 20 хв зі станції Баловне і прибуває на станцію Трихати о 10 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Миколаїв Вантажний - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Баловне і Трихати цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Баловне - Трихати, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Баловне Трихати ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Баловне - Трихати можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001 Миколаїв Колосівка 10.20
Баловне
10.37
Трихати
17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Баловне -Трихати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Баловне — Трихати

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Трихати — Баловне