З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бантишеве - Барвенкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бантишеве - Барвенкове:

Поточний розклад електричок Бантишеве - Барвенкове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 57 хв зі станції Бантишеве і прибуває на станцію Барвенкове о 21 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6244 сполученням Скотовата - Близнюки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Бантишеве і Барвенкове цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бантишеве - Барвенкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бантишеве Барвенкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бантишеве - Барвенкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6231* Святогірськ Близнюки 08.55
Бантишеве
09.21
Барвенкове
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6072* Скотовата Близнюки 17.41
Бантишеве
18.07
Барвенкове
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Скотовата Близнюки 20.57
Бантишеве
21.23
Барвенкове
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бантишеве -Барвенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бантишеве — Барвенкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Барвенкове — Бантишеве