З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бантишеве - Гаврилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бантишеве - Гаврилівка:

Поточний розклад електричок Бантишеве - Гаврилівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 41 хв зі станції Бантишеве і прибуває на станцію Гаврилівка о 18 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6244 сполученням Скотовата - Близнюки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Бантишеве і Гаврилівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бантишеве - Гаврилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бантишеве Гаврилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бантишеве - Гаврилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6231* Святогірськ Близнюки 08.55
Бантишеве
09.47
Гаврилівка
52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6072* Скотовата Близнюки 17.41
Бантишеве
18.33
Гаврилівка
52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Скотовата Близнюки 20.57
Бантишеве
21.50
Гаврилівка
53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бантишеве -Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бантишеве — Гаврилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гаврилівка — Бантишеве