З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Близнюки - Слов'янськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Близнюки - Слов'янськ:

Поточний розклад електричок Близнюки - Слов'янськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 40 хв зі станції Близнюки і прибуває на станцію Слов'янськ о 14 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6007-6010 сполученням Близнюки - Красний Лиман, в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Близнюки і Слов'янськ цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Дубове(19.49), Барвенкове(20.31), Шидловська(21.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Близнюки - Слов'янськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Близнюки Слов'янськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Близнюки - Слов'янськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Близнюки Скотовата 03.24
Близнюки
05.25
Слов'янськ
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6331-6332- Покровськ Красний Лиман 12.40
Близнюки
14.40
Слов'янськ
2 г Курсує щоденно - переглянути
6007-6010 Близнюки Красний Лиман 19.34
Близнюки
21.35
Слов'янськ
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Близнюки -Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Близнюки — Слов'янськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слов'янськ — Близнюки