У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Братківці - Кваси
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Братківці - Кваси:

Поточний розклад електричок Братківці - Кваси включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 43 хв зі станції Братківці і прибуває на станцію Кваси о 12 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Івано-Франківськ - Рахів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 29 хв. Між станціями Братківці і Кваси цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Дачник(08.47), Надвірна(09.26), Дора(10.11), Татарів(10.54), Ясіня(11.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Братківці - Кваси, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Братківці Кваси ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Братківці - Кваси можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 08.43
Братківці
12.12
Кваси
3 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Братківці -Кваси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Братківці — Кваси

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кваси — Братківці