Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брест - Заболоття
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Брест - Заболоття:

Поточний розклад електричок Брест - Заболоття включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 24 хв зі станції Брест і прибуває на станцію Заболоття о 07 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6344 сполученням Брест-Центральний - Заболоття, в цьому випадку поїздка займе 2 г 35 хв. Між станціями Брест і Заболоття цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. Серед них Малорита(09.03), Хотислав(09.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Брест - Заболоття, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Брест Заболоття ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Брест - Заболоття можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6342* Брест Заболоття 05.24
Брест-Центральний
07.50
Заболоття
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6344* Брест Заболоття 07.44
Брест-Центральний
10.19
Заболоття
2 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Брест -Заболоття можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Брест — Заболоття

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заболоття — Брест