У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Харків:

Розклад поїздів Чернігів Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Харків найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.06 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 20.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053А Санкт-Петербург Харків 11.06
Чернігів
20.37
Харків-Пас.
9 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Чернігів