У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Одеса:

Розклад поїздів Чернігів Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Одеса найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.19, 23.19 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 11.35, 12.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Б Мінськ Одеса 22.19
Чернігів
11.35
Одеса-Головна
13 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
628Б Гродно Одеса 23.19
Чернігів
12.16
Одеса-Головна
12 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Чернігів