У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Чернігів Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.06 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 16.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053А Санкт-Петербург Харків 11.06
Чернігів
16.51
Суми
5 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Чернігів