У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Жмеринка:

Розклад поїздів Чернігів Жмеринка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Жмеринка найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.19, 23.19 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 05.21, 06.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Жмеринка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Жмеринка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Б Мінськ Одеса 22.19
Чернігів
05.21
Жмеринка-Пас.
7 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
628Б Гродно Одеса 23.19
Чернігів
06.24
Жмеринка-Пас.
7 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Жмеринка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка — Чернігів