З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці(всі вокзали) - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці(всі вокзали) - Ковель:

Розклад поїздів Чернівці(всі вокзали) Ковель на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці(всі вокзали) Ковель найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Кам'янка-Бузька, Рожище, Ківерці, Луцьк, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.25 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці(всі вокзали) Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці(всі вокзали) - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці(всі вокзали) - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Ковель 20.25
Чернівці
09.30
Ковель
13 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці(всі вокзали) — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Чернівці(всі вокзали)