У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Чернівці Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Гречани, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 11.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
118Л Чернівці Чернігів 19.46
Чернівці
11.22
Чернігів
15 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Чернівці