З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Чернівці Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 31. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Шепетівка, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.25 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 18.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Лисичанськ 20.25
Чернівці
18.00
Суми
21 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .