У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червоний Шахтар - П'ятихатки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Червоний Шахтар - П'ятихатки:

Поточний розклад електричок Червоний Шахтар - П'ятихатки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 28 хв зі станції Червоний Шахтар і прибуває на станцію П'ятихатки о 19 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6812 сполученням Червоний Шахтар - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Червоний Шахтар і П'ятихатки цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 45 Км(07.31), Грекувата(07.47), 20 Км Роз'їзд(08.05), 6 Км(08.26), Жовті Води 1(08.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Червоний Шахтар - П'ятихатки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Червоний Шахтар П'ятихатки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Червоний Шахтар - П'ятихатки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6812* Червоний Шахтар П'ятихатки 07.22
Червоний Шахтар
09.06
П'ятихатки-Пас.
1 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6814* Червоний Шахтар П'ятихатки 17.28
Червоний Шахтар
19.10
П'ятихатки-Пас.
1 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Червоний Шахтар -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Червоний Шахтар — П'ятихатки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки — Червоний Шахтар