З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорноглазівка - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорноглазівка - Харків:

Поточний розклад електричок Чорноглазівка - Харків включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 33 хв зі станції Чорноглазівка і прибуває на станцію Харків о 06 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6159 сполученням Золочів - Харків-Балашівський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Чорноглазівка і Харків цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них 205 Км(05.58), Яротівка(06.21), Шпаківка(06.39), Хвилинка(06.58), Верещаківка-Левадська(07.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорноглазівка - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорноглазівка Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорноглазівка - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6157 Золочів Харків 04.33
Чорноглазівка
06.04
Харків-Левада
1 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6159 Золочів Харків 05.54
Чорноглазівка
07.51
Харків-Балашівський
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорноглазівка -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чорноглазівка — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Чорноглазівка