З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорнорудка - Івачкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорнорудка - Івачкове:

Поточний розклад електричок Чорнорудка - Івачкове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 40 хв зі станції Чорнорудка і прибуває на станцію Івачкове о 19 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 885К сполученням Київ-Пас. - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 5 г 0 хв. Між станціями Чорнорудка і Івачкове цей електропоїзд проїжджає 32 зупинок. Серед них Білосілля(14.44), Мирославка(16.09), Печанівка(17.04), Судилків(18.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорнорудка - Івачкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорнорудка Івачкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорнорудка - Івачкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
885К Київ Рівне 14.40
Чорнорудка
19.40
Івачкове
5 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорнорудка -Івачкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .