У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорнотисів - Королеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорнотисів - Королеве:

Поточний розклад електричок Чорнотисів - Королеве включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 04 хв зі станції Чорнотисів і прибуває на станцію Королеве о 23 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574-6573 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Чорнотисів і Королеве цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Сасово Закарпатське(05.45), Чорна Гора(06.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорнотисів - Королеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорнотисів Королеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорнотисів - Королеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 05.40
Чорнотисів
07.08
Королеве
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 22.04
Чорнотисів
23.04
Королеве
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорнотисів -Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чорнотисів — Королеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Королеве — Чорнотисів