У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачі - П'ятихатки Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачі - П'ятихатки Харків:

Поточний розклад електричок Дачі - П'ятихатки Харків включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 14 хв зі станції Дачі і прибуває на станцію П'ятихатки Харків о 06 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6828 сполученням Гракове - Лосєве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Дачі і П'ятихатки Харків цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Есхар(18.27), Мохнач(18.41), Рогань(19.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачі - П'ятихатки Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачі П'ятихатки Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачі - П'ятихатки Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачі -П'ятихатки Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачі — П'ятихатки Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки Харків — Дачі