У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Балта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Балта:

Поточний розклад електричок Дачна - Балта включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 04 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Балта о 12 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6272 сполученням Одеса-Головна - Балта, в цьому випадку поїздка займе 3 г 42 хв. Між станціями Дачна і Балта цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Жовтнева(09.09), Кузьменкове(09.42), Мигаєве(10.22), Затишшя(11.11), Подільськ-Жм.(12.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Балта, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Балта ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Балта можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272 Одеса Балта 09.04
Дачна
12.46
Балта
3 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Балта

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балта — Дачна