У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Гнидава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Гнидава:

Поточний розклад електричок Дачна - Гнидава включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 45 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Гнидава о 21 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Дачна і Гнидава цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Гнидава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Гнидава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Гнидава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6369 Ківерці Стоянів 20.45
Дачна
21.18
Гнидава
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Гнидава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .