У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Квасилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Квасилів:

Поточний розклад електричок Дачна - Квасилів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 38 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Квасилів о 07 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6352 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 23 хв. Між станціями Дачна і Квасилів цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Жабки(04.41), Арматнів(05.11), Цумань(05.43), Оржів(06.08), Обарів(06.26), Басів Кут(06.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Квасилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Квасилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Квасилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.38
Дачна
07.01
Квасилів
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Квасилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .