У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Луцьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Луцьк:

Поточний розклад електричок Дачна - Луцьк включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 49 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Луцьк о 23 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Дачна і Луцьк цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Луцьк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Луцьк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Луцьк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6358-6357 Ковель Луцьк 10.39
Дачна
10.50
Луцьк
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.45
Дачна
20.57
Луцьк
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6396-6395 Ковель Луцьк 22.49
Дачна
23.00
Луцьк
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Луцьк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Луцьк — Дачна