У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Прилуцька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Прилуцька:

Поточний розклад електричок Дачна - Прилуцька включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 49 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Прилуцька о 22 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Дачна і Прилуцька цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Прилуцька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Прилуцька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Прилуцька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6358-6357 Ковель Луцьк 10.39
Дачна
10.46
Прилуцька
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.45
Дачна
20.53
Прилуцька
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6396-6395 Ковель Луцьк 22.49
Дачна
22.56
Прилуцька
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Прилуцька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Прилуцька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прилуцька — Дачна