У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Ровне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Ровне:

Поточний розклад електричок Дачна - Ровне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 47 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Ровне о 21 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Дачна і Ровне цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Ровне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Ровне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Ровне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 08.49
Дачна
09.55
Ровне
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550 Сянки Мукачево 17.41
Дачна
18.41
Ровне
1 г Курсує по особливому графіку - переглянути
6565-6566 Сянки Мукачево 20.47
Дачна
21.46
Ровне
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Ровне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Ровне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ровне — Дачна