У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Депо:

Поточний розклад електричок Дачна - Депо включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 50 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Депо о 20 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508-6507 сполученням Канцерівка - Мелітополь, в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Дачна і Депо цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них 1146 Км(09.04), Пришиб(09.50), Обільна(10.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Депо, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Депо ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Депо можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 09.02
Дачна
11.03
Депо
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6521 Запоріжжя Мелітополь 18.50
Дачна
20.41
Депо
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Депо

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Депо — Дачна