У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Депо:

Поточний розклад електричок Дачна - Депо включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Депо о 07 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Мелітополь - Запоріжжя Ліве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Дачна і Депо цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них 1141 Км(06.07), 1130 Км(06.33), Балабине(07.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Депо, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Депо ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Депо можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6510 Мелітополь Запоріжжя 06.02
Дачна
07.06
Депо
1 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6510 Мелітополь Запоріжжя 06.05
Дачна
07.07
Депо
1 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Депо

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Депо — Дачна